GSM ploštica v popolníku

Kód: 1569
55 €
Skladom

Detailné informácie

Inštalácia
AUTORÁDIO
Zabezpečíme inštaláciu autorádia naším odborným mechanikom
Inštalácia kamery
Cúvacia kamera
Inštalujeme OEM parkovacie kamery, pripojíme originálnu kameru k nášmu autorádiu
Inštalácia prednej kamery
Predná kamera
Inštalujeme predné ADAS kamery
Pripojenie doplnkov
Pripojenie doplnkov
hudobný systém, subwoofer, zosilňovač

Podrobný popis

S týmto prístrojom si jednoducho vypočujete, čo sa deje doma alebo vo firme. Tento GSM odposluch má jednoduché ovládanie, stabilný výkon, dlhú pohotovostnú dobu a jednoduchú inštaláciu. Tento odposluch môže byť použitý na diaľkové monitorovanie, domáci dozor a starostlivosti o dieťa.Do GSM ploštice vložíte SIM kartu (nie je súčasťou balenia) čím sa zariadenie aktivuje. Následne keď zavoláte z druhého mobilného telefónu na číslo SIM karty tak GSM ploštica preberie automaticky hovor a Vy počujete čo sa odohráva v záujmovom priestore. (GSM ploštica nevydáva žiadne zvuky a zostáva pre okolie utajená).

Hlasový senzor- pri aktivovanom hlasovom senzore, budete informovaní prichádzajúcim hovorom vždy, keď sa v blízkosti zariadenia objaví zvuk.

Balenie obsahuje:
1 ks zariadenie pre odposluch
1 ks návod na použitie
Poznámka: Balenie neobsahuje microUSB nabíjací kábel. Je potrebne použiť externú nabíjačku, napríklad pre mobilný telefón.


!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: