PARKOVACIE SENZORY S KAMEROU

Parkovacie senzory s kamerou ovládajú každé komplikované manévrovanie za volantom

Najnovšie parkovacie senzory s kamerou vám na monitore zobrazia všetky detaily z okolia, ktoré môžu komplikovať cúvanie. Vďaka presnému a okamžitému vykresleniu obrazu sa zvyšuje bezpečnosť bez ohľadu na to, či máte už niekoľkoročné alebo len začiatočné zručnosti s parkovaním.

PARKOVACIE SENZORY S KAMEROU S TÝM NAJLEPŠÍM OPTICKÝM VYBAVENÍM

Na to, aby boli parkovacie senzory vysoko spoľahlivé, je okrem iného nevyhnutná aj kvalitná optika. Bez nej bude parkovací systém fungovať len podpriemerne. A to rozhodne nechceme!

Dôležitý je celkový stav vnútornej a vonkajšej šošovky, ktoré sa vyrábajú z kvalitného skla odolného voči otrasom a mechanickému poškodeniu. Len tak sú parkovacie senzory schopné zachytávať obraz aj pri veľmi zhoršených svetelných podmienkach. Citlivé senzory im umožňujú prácu po nastavení do nočného režimu a pri širokouhlom zábere kamery.

ROZHODNITE SA PRE PARKOVACIE SENZORY S KAMEROU VYBAVENÉ DYNAMICKÝMI TRAJEKTÓRIAMI

Niektoré modely vyhodnocujú obraz v rozpätí až do 170°. Obraz je presný aj vďaka rozšíreným funkciám o dynamické trajektórie. To prebieha pomocou pohybových senzorov. Aktuálne čiary na monitore sa vytáčajú pohybom vozidla, čím je vodič upozorňovaný na správny smer jazdy. Jasne tak budete vidieť, kam pri cúvaní nasmerovať vozidlo. Pohybový senzor a navigačné čiary jednoducho predpovedajú vašu dráhu pri cúvaní.

Dynamické trajektórie nie sú však len jediným prelomovým riešením moderných parkovacích asistentov. Parkovacie senzory s kamerou disponujú prídavnými led diódovými čipmi, ktoré sa po zaradení spiatočky automaticky aktivujú. Cúvacia kamera má pritom zabudovanú technológiu pre akustickú signalizáciu blízkej prekážky. Na displeji sú zobrazené číselné údaje o vzdialenosti v metroch. Väčšinou dokážu parkovacie senzory zaznamenať blízky objekt za vozidlom od 0,3 až do 2m.

Aj keď je inštalácia toho moderného parkovacieho systému veľmi jednoduchá, ohľadom pripojenia vám dokáže poradiť každý predajca. Taktiež je dôležité, aby ste sa informovali aj o možnostiach prepojenia kamery s monitorom. Vylepšené parkovacie senzory si môžete nainštalovať na všetky druhy monitorov s analógovým video vstupom. Sú vhodné rovnako na všetky typy vozidiel s európskym formátom ŠPZ. O svoje bezpečné parkovanie tak máte okamžite postarané!       

Inštalácia
AUTORÁDIO
Zabezpečíme inštaláciu autorádia naším odborným mechanikom
Inštalácia kamery
Cúvacia kamera
Inštalujeme OEM parkovacie kamery, pripojíme originálnu kameru k nášmu autorádiu
Inštalácia prednej kamery
Predná kamera
Inštalujeme predné ADAS kamery
Pripojenie doplnkov
Pripojenie doplnkov
hudobný systém, subwoofer, zosilňovač