Land Rover

Najpredávanejšie

553 Land Rover Freelander 2007 2012 nahlad
 
od 249 €
(od 249 € bez DPH)
LAND ROVER FREELANDER 2 nahlad1
Land Rover Android 12 autorádio s WIFI, GPS, USB, BT
Skladom (1 ks)
Kód: NJA715-057/4 C
 
od 389 €
(od 389 € bez DPH)
2 položiek celkom

Cena

249389
1249389

Značky

Zobrazených položiek: 2
553 Land Rover Freelander 2007 2012 nahlad
od 249 € bez DPH
od 249 €

Land Rover Freelander 2007-2012  

Kód: NJA715-553/4
LAND ROVER FREELANDER 2 nahlad1
od 389 € bez DPH
od 389 €

Land Rover Freelander 2 2006-2012, Range Rover Discovery    

Kód: NJA715-057/4 C

Autorádiá Land Rover sú audiovizuálnou a navigačnou jednotkou na trhu

Originálne autorádia Land Rover pôsobia na trhu už niekoľko rokov. Za ten čas už prešli mnohými technickými vylepšeniami, čím by sa malo zjednodušiť a zefektívniť ovládanie za volantom. Dôkazom ich špičkovej úrovne je výkonný procesor a vyobrazenie informácií na sedempalcovom HD kapacitnom displeji s vysokým rozlíšením IPS 1024 x 600 px. Nemusíte mať ani náročné požiadavky na technické možnosti ovládania, Land Rover autorádia vás o svojich kvalitách samy presvedčia.

Originálne autorádio Land Rover si veľmi jednoducho namontujete do vozidiel LR Freelander 2 2006 – 2012. Ak si nie ste istí, či ste na takúto prácu dostatočne zruční, požiadajte o odbornú inštaláciu v akomkoľvek dobrom servise s automobilovým príslušenstvom. Land Rover autorádia si zachovávajú vkusnosť a hlavne jednoduchosť aj vďaka podpore tými najlepšími operačnými systémami.

LAND ROVER AUTORÁDIA VÁS URČITE NENECHAJÚ NA POCHYBÁCH!

Ak majú autorádiá Land Rover zodpovedať kritériu multifunkčných zariadení, musia užívateľom poskytnúť rozšírené možnosti zvuku, vizuálnych prvkov a práce s externým príslušenstvom. To sú hlavné kritériá, vďaka ktorým sú dnes na prestížnej priečke úžitkovej automobilovej techniky.

V prvom rade je to stále rádio, ktoré má užívateľom zabezpečiť dokonalý hudobný zážitok a pomocou AM/FM frekvencií naladiť bežné rozhlasové stanice. To je bodom číslo 1, prečo sa rozhodneme venovať pozornosť originálnym autorádiám.

DETAILNE, BEZPEČNE A PRI TEJ NAJLEPŠEJ ZÁBAVE – TO DOKÁŽU JEDINE AUTORÁDIA LAND ROVER!  

Za volantom je pre nás dôležité mať aj detailný obraz na dianie za automobilom a vedieť o všetkých dopravných aj spoločenských aktualitách. To, že práve šoférujete, ešte pre vás neznamená, že čas zastal. Akékoľvek správy sa aktualizujú, vám pribúdajú maily a občas potrebujete aj za volantom prijať hovor. To všetko si okamžite vybavíte vďaka špičkovej bluetooth technológii, wi-fi pripojeniu a úžasnej 16GB vnútornej pamäte.

Originálne autorádia Land Rover reagujú na požiadavky neustálej modernizácie a zlepšenej výkonnosti. O tom svedčí aj podpora DAB a vstavanej DVR funkcie na spoľahlivé pripojenie prednej USB kamery na nahrávanie jazdy. Najnovšie autorádia podporujú služby Google play, vďaka čomu si môžete prevziať softvér a množstvo tých najzaujímavejších hier. Za volantom si dnes môžete užiť plno zábavy, a to pomocou prvotriednej technológie.     

Inštalácia
AUTORÁDIO
Zabezpečíme inštaláciu autorádia naším odborným mechanikom
Inštalácia kamery
Cúvacia kamera
Inštalujeme OEM parkovacie kamery, pripojíme originálnu kameru k nášmu autorádiu
Inštalácia prednej kamery
Predná kamera
Inštalujeme predné ADAS kamery
Pripojenie doplnkov
Pripojenie doplnkov
hudobný systém, subwoofer, zosilňovač