2DIN AUTORÁDIA

Najpredávanejšie

647 S
2DIN 10,1“ autorádio s Android 13 WIFI, GPS, USB, BT
Momentálne nedostupné
Kód: NJA715-647/4 T
 
od 359 €
(od 359 € bez DPH)
2din 61SD loga TomiMax05new
 
od 279 €
(od 279 € bez DPH)
TomiMax UI 01
 
od 359 €
(od 359 € bez DPH)
2DIN logo Tomimax (1) 05
 
od 269 €
(od 269 € bez DPH)
4 položiek celkom

Cena

269359
1269359

Značky

Zobrazených položiek: 4

V sekcii 2DIN autorádia Vám ponúkame na výber z viacerých typov 2DIN multimediálnych autorádií.
Nájdete tu rôzne typy autorádií s operačným systémom WINDOWS alebo ANDROID. Autorádia s označením 2DIN je možné nainštalovať do väčšiny automobilov, vo viacerých prípadoch, je však potrebné použiť k inštalácii redukčný rámček pre daný typ automobilu.
Označenie 2DIN je rozmer rádií, ktoré sa vyrábajú v rozmedzí: šírka: 17,3cm -18cm, výška: 9,5cm -10,5cm.

Moderné 2din autorádia si za volantom jednoznačne zaslúžite!

Hudba s nami dokáže hotové zázraky, preto je nevyhnutné neustále zdokonaľovať 2din autorádia. Pre svoje komfortné šoférovanie si môžete vybrať z jednoduchých typov, alebo staviť na autorádiá 2din s operačným systémom, wi-fi pripojením a navigáciou. Označenie 2din sa vzťahuje na rozmery autorádia. Výrobcovia uvádzajú približne 17,3cm na šírku a 9,5cm na výšku. Spotrebiteľov už čoraz viac zaujímajú všetky doplnkové, prídavné funkcie a blesková práca nových 2din autorádií.

ZABÁVAJTE SA A INFORMUJTE AJ ĎALEJ. 2DIN AUTORÁDIA VÁM TO UMOŽNIA! 

Za volantom sú naše komunikačné a rôzne zábavné možnosti výrazne obmedzené. Procesor autorádia musí byť výkonný, rýchly a okamžite reagovať na zmeny v nastaveniach. Inak nemá zmysel zaujímať sa o podobný sortiment. Vylepšené autorádia 2din si vás získajú nielen atraktívnym dizajnom, ale aj veľkou vnútornou pamäťou, HD kapacitným displejom a vysokým rozlíšením obrazu. Práve pre tieto výhody idú autorádia 2din u tých najlepších predajcov ako na dračku!

Počas jazdy sa najlepšie komunikuje online a v rámci možností bez nutného držania mobilného telefónu, tabletu a pod. To vám umožňuje pripojenie cez bluetooth alebo wi-fi, aby ste jednoducho získavali aktuálne dopravné či iné dôležité informácie pomocou autorádiá. Autorádia 2din predstavujú vylepšenú pamäť pre 12AM a 18FM staníc aj s funkciou zobrazenia názvu uložených rádiostaníc, interpreta, respektíve názvu prehrávanej skladby z rádia.

V KONTAKTE S CELÝM SVETOM? A TO VĎAKA VYLEPŠENÉMU 2DIN AUTORÁDIU

2din autorádio v súčasnosti už neslúži vodičom len pre zábavu a príjemne odreagovanie za volantom, ale umožňuje množstvo pripojení. Jedným z nich je pripojenie ovládania na volant, vstavanej DVR funkcie pre prednú USB kameru. Za volantom si budete môcť dopriať vysielanie cez externú digitálnu televíziu. Zábava nekončí, respektíve poriadne sa môže začať vstupom pre pripojenie zosilňovača, subwoofera, hlavových opierok a pod.

Potrebujete si prezrieť správy, načítať kontakty z telefónneho zoznamu, no s mobilom v ruke je to za volantom dosť náročné? Neriskujte! Moderné 2din autorádia disponujú funkciou zrkadlového pripojenia. To znamená, že priamo na displeji autorádia si budete prezerať informácie z mobilu bez toho, aby ste ho držali v ruke a takto komplikovane ovládali. Tieto moderné vychytávky sa naozaj oplatí mať vo svojom vozidle! Najlepším riešením je nové 2din autorádio.   

Inštalácia
AUTORÁDIO
Zabezpečíme inštaláciu autorádia naším odborným mechanikom
Inštalácia kamery
Cúvacia kamera
Inštalujeme OEM parkovacie kamery, pripojíme originálnu kameru k nášmu autorádiu
Inštalácia prednej kamery
Predná kamera
Inštalujeme predné ADAS kamery
Pripojenie doplnkov
Pripojenie doplnkov
hudobný systém, subwoofer, zosilňovač