PARKOVACIE SENZORY BEZDRÔTOVÉ

Vaše nekonečné problémy s parkovaním odteraz vyriešia bezdrôtové parkovacie senzory

Parkovanie nemusí vždy prebiehať tak jednoducho a plynulo, ako ste na to zvyknutí. Situáciu dokáže neraz sťažiť komplikovaný terén, mokrá či zasnežená vozovka, alebo večne preplnené parkovisko. Prelomovým riešením sú bezdrôtové parkovacie senzory pre okamžité zaznamenanie prekážky na ceste.

Táto moderná technológia uľahčuje parkovanie pomocou rýchlej bezdrôtovej komunikácie medzi riadiacou jednotkou a displejom. Ani tento systém nie je nad zlato, a preto bude nevyhnutné napájanie a kabeláž. Od displeja pod palubnú dosku a nakoniec zapojiť ku kľúču na zapaľovanie. Bezdrôtové parkovacie senzory vám inak asistovať nebudú! Aj napriek týmto detailom ide o rýchlu a jednoduchšiu inštaláciu ako pri starších modeloch.

TIE NAJNOVŠIE BEZDRÔTOVÉ PARKOVACIE SENZORY PRACUJÚ SO VŠETKÝM, ČO PRI PARKOVANÍ NEVYHNUTNE POTREBUJETE!  

Bezdrôtové parkovacie senzory najnovšej verzie majú odnímateľné konektory na pripojenie senzorov do predného a zadného nárazníka. Asistent cúvania zabezpečuje ľahšie a bezpečnejšie parkovanie aj vďaka „komunikácie“ na princípe sonaru. Ide o to, že bezdrôtové parkovacie senzory vysielajú ultrazvukové vlny. Tie sa po odraze od prekážky vrátia a parkovací systém vyhodnocuje vzdialenosť od prekážky. Doba odozvy závisí, samozrejme, od aktuálnej pozície danej prekážky.

Bezdrôtové parkovacie senzory upozorňujú intenzívnou akustickou signalizáciou a na LCD displeji sa zobrazí číselný údaj vzdialenosti. Aj to je dôkaz, že bezdrôtové parkovacie senzory pracujú naozaj rýchlo a spoľahlivo. Ďalej vás o tom presvedčí aj indikovanie senzorov, na ktorej strane sa prekážka práve nachádza.

TIETO REVOLUČNÉ BEZDRÔTOVÉ PAKOVACIE SENZORY VÁS OKAMŽITE „POSUNÚ DOPREDU“

Značkové senzory sú na trhu charakteristické nielen vysokou kvalitou a jednoduchou montážou, ale aj skvelým vybavením a dizajnovým riešením. To sú presne tie výhody, vďaka ktorým naberá sortiment na veľkej obľúbenosti.

Pri cúvaní parkovacie senzory bezdrôtové zlepšujú viditeľnosť svojím farebným podsvietením a zmenou intenzity podľa vzdialenosti. U takmer každého predajcu si môžete vybrať farebné prevedenie a priemer senzorov. Dnes sú už k dispozícii aj veľmi malé, takmer neviditeľné bezdrôtové parkovacie senzory s priemerom 18mm. Snímače sú vysoko estetické, nevyčnievajú a aktivujú sa hneď po zaradení spiatočky. Všetko funguje tak, ako má, preto ani parkovacie senzory dnes nemôžu byť žiadnou výnimkou!  

Inštalácia
AUTORÁDIO
Zabezpečíme inštaláciu autorádia naším odborným mechanikom
Inštalácia kamery
Cúvacia kamera
Inštalujeme OEM parkovacie kamery, pripojíme originálnu kameru k nášmu autorádiu
Inštalácia prednej kamery
Predná kamera
Inštalujeme predné ADAS kamery
Pripojenie doplnkov
Pripojenie doplnkov
hudobný systém, subwoofer, zosilňovač