



Detailný popis produktu
Popis produktu
Riešenie chýb CANBUS – Rezistor CANBUS eliminuje zobrazovanie chýb vypálených žiaroviek na prístrojovej doske a zabezpečuje správnu činnosť LED žiaroviek vo vozidlách vybavených systémom CANBUS.
Univerzálna kompatibilita žiaroviek H7 – Vybavené konektorom H7, ideálne pre svetlomety, hmlové svetlá a iné aplikácie využívajúce žiarovky H7.
Prémiová hliníková konštrukcia – Kvalitné hliníkové puzdro zaisťuje vynikajúci odvod tepla, zvyšuje odolnosť a bezpečnosť používania.
Vysoký výkon a spoľahlivosť - 6Ω a 50W rezistor pracuje stabilne v náročných podmienkach, eliminuje blikanie a zaisťuje optimálnu prevádzku osvetľovacieho systému.
Jednoduchá inštalácia plug-and-play – Jednoduchá inštalácia bez nutnosti úpravy elektroinštalácie. Kompaktná veľkosť umožňuje jednoduché nastavenie v rôznych inštalačných priestoroch.
Popis
6Ω 50W rezistor CANBUS s hliníkovým puzdrom je spoľahlivý produkt, ktorý vám umožní využívať výhody LED technológie vo vašom aute, čím eliminuje problémy s chybami systému CANBUS. Jeho odolná hliníková konštrukcia zaručuje efektívne chladenie a odolnosť proti prehriatiu. Ideálny produkt na modernizáciu osvetlenia v osobných a dodávkových vozidlách, ktorý ponúka spoľahlivosť a jednoduchosť použitia.
Technické špecifikácie:
- Odpor: 6Ω
- Výkon: 50W
- Typ konektora: zástrčka a zásuvka H7
- Materiál: hliník (kryt)
- Kompatibilita: 12V systémy CANBUS
Vyberte si hliníkový rezistor CANBUS H7, aby ste svojmu vozidlu poskytli spoľahlivé a estetické LED osvetlenie bez chýb a rušení!
Tovar inštalujeme naším mechanikom len v ŽILINE.
Suma montáže autorádiá od =50€, suma cúvacej kamery od =50€, sumu za montáž máte uvedenú aj pri produkte.
Čas – trvanie montáže závisí od modelu autorádia, cca 1-3 hodiny.
Tovar posielame výhradne kuriérom SPS
Tovar je možné osobne prevziať v našej kancelárii v Žiline po objednaní tovaru cez e-shop a následnom tel. dohovore (NEMÁME OBCHOD)
=3,50€ pri platbe vopred na účet, =4,50€ na dobierku, =0€ pri nákupe nad =100€ pri platbe vopred na účet
Reklamácie sa zasielajú na adresu MACO MEDIA s.r.o., Horná Tižina 25, 013 06 Terchová.
1. tovar, 2. kópiu dokladu o kúpe = kópiu faktúry, 3. vyplnený reklamačný protokol (dôležitý je pre nás popis vady, čo nefunguje, ako sa tovar správa)
Na vybavenie reklamácie máme zo zákona 30 dní. Táto doba začína dňom doručenia zásielky na poštu. Vždy sa snažíme, aby bol tovar vybavený čo najskôr.
Reklamácie sa zasielajú na adresu MACO MEDIA s.r.o., Horná Tižina 25, 013 06 Terchová.
1. tovar, 2. originál doklad o kúpe (spotrebiteľ, odberateľ – kópia), 3. vyplnené odstúpenie od zmluvy.
Platba (€) budú vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám bude doručené Vaše oznámenie o odstúpení od tejto zmluvy.