DVR Android kamera + ADAS + LDWS

Kód: NAJ-004 MAX
Značka: TomiMax
40 €
Skladom
Pamäťová karta

Detailné informácie

Inštalácia
AUTORÁDIO
Zabezpečíme inštaláciu autorádia naším odborným mechanikom
Inštalácia kamery
Cúvacia kamera
Inštalujeme OEM parkovacie kamery, pripojíme originálnu kameru k nášmu autorádiu
Inštalácia prednej kamery
Predná kamera
Inštalujeme predné ADAS kamery
Pripojenie doplnkov
Pripojenie doplnkov
hudobný systém, subwoofer, zosilňovač

Podrobný popis

Funkcia ADAS - keď zariadenie zistí, že vozidlo pred vami sa nachádza príliš blízko, výstraha upozorní motoristov, aby venovali pozornosť stavu vozovky alebo neobvyklému vozidlu.
Funkcia LDWS - ak sa vodič auta s týmto zariadením v bezvedomí odchýli od pôvodného jazdného pruhu, automaticky sa spustí alarm vychýlenia z jazdného pruhu.

Rozlíšenie: 1080p 1280x720

Základné funkcie:
Nahrávania slučky - nové záznamy automaticky prepíšu najstaršie záznamy, keď bude pamäťová karta plná, ale uzamknuté videá budú pred prepísaním chránené.
G-senzor - ak dôjde ku kolízii vozidla, vstavaný nárazový senzor automaticky uzamkne zaznamenané video a poskytne tak presný záznam udalostí.
Detekcia pohybu - so zapnutou detekciou pohybu, keď rekordér vozidla detekuje pohyb objektu, kamera začne zaznamenávať a kamera automaticky prejde do pohotovostného stavu detekcie pohybu po dokončení detekcie pohybu. Po opätovnom zistení objektu sa znova spustí funkcia kamery.
ADAS Plus zvýšte bezpečnosť jazdy - pokročilé výstražné systémy pre jazdu (LDWS/FCWS), sú užitočné výstražné systémy, aby bola vaša jazda bezpečnejšia.
Varovný systém pred vybočením z jazdného pruhu (LDWS) (VSPVJP) - šoférovanie, keď ste ospalý alebo rozptýlený výrazne zvyšuje pravdepodobnosť nehody na ceste. LDWS upozorní vodiča hlasom v angličtine, keď vozidlo vyjde z jazdného pruhu rýchlosťou nad 50 km / h.
Výstražný systém pred kolíziou (FCWS) (VSPK) - nehodám sa dá vyhnúť udržiavaním bezpečnej vzdialenosti. Výstražný systém pre bezpečnosť cestnej premávky vypočítava vzdialenosť medzi vašim vozidlom a vozidlom pred vami v reálnom čase, pri jazde nad 30 km/h na rýchlostných cestách alebo pod 30 km/h v rušnom meste a vydáva 3-stupňové upozornenie vodičom v angličtine v závislosti od nebezpečenstva kolízie.

Balenie obsahuje:
1 x kamera
1 x USB kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: